Понеділок, 29.04.2024, 04:24

...

Головна » 2013 » Січень » 9 » Потяг Милосердя
Потяг Милосердя

Споконвіку благодійні справи повертаються до людини сторицею, адже добрий вчинок уособлює любов, турботу, добро. Саме на таких високих чеснотах будується гуманне суспільство і тільки сповідуючи принципи милосердя можна розраховувати на розквіт й благополуччя. Приємно відзначити, що серед наших гімназистів є чимало молоді, які збагачують свій духовний світ, саме благодійністю. Сьогодні ми можемо пишатися нашими учнями, які є активними учасниками практично всіх акцій милосердя та благодійних марафонів.

Не залишились осторонь учні також і цього разу. Вже стало гарною традицією щорічно 5 грудня проводити благодійну акцію «Потяг Милосердя», яка мала на меті навчити учнів розуміти і підтримувати тих, кому в житті поталанило менше.

Ініціатором загальногімназійної акції став голова учнівської ради гімназії, дев’ятикласник Олександр Бойчук. Директор гімназії Л.Л. Калинич та класні керівники 5-11 класів охоче підтримали та допомогли в організаційних питаннях.

Впродовж тижня учні 5-11 класів збирали кошти, за які було придбано миючі засоби, засоби гігієни для педіатричного відділення Вижницької центральної районної лікарні. Учні гімназії взяли активну участь в акції, вони без зайвих слів надавали посильну допомогу, щоб зробити перебування дітей, які лікуються у відділенні більш комфортним. А 5 грудня представниками Учнівської ради було віднесено зібрані речі та засоби до відділення лікарні, де їх тепло зустріла завідуюча педіатричним відділенням Гавриляк Л.Я., яка висловила щиру подяку від імені усіх діток та керівництва лікарні за надану допомогу.

Учні висловили сподівання, що проведена акція подарувала хоч трохи радості діткам, які перебувають у лікарні. Але головне, що діти будуть знати, що є люди, небайдужі до їхньої долі

Учнівська рада Вижницької гімназії

Переглядів: 903 | Додав: Dimedrol | Рейтинг: 0.0/0