Понеділок, 29.04.2024, 08:46

Головна » 2012 » Вересень » 4 » Проведення Дня Знань та Першого уроку
Проведення Дня Знань та Першого уроку
у Вижницькій гімназії у 2012-2013 навчальному році
Свято 1 вересня, завжди залишається в пам'яті кожної людини. Дехто асоціює його зі шкільними роками, комусь більше запам'ятались роки навчання у ВУЗі, а може молодий вчитель більше хвилювався, коли сам вперше йшов на свій власний урок. Втім 1 вересня це всенародне свято, адже тільки завдяки знанням людина досягла сучасного розвитку.
Отож, пролунав Перший дзвоник і у стінах нашої альма-матер – Вижницькій гімназії. В цей день почалась дорога в майбутнє для наших першокласників, які вже встигли закінчити початкове навчання та сміливо почали крокувати далі.
 Урочисте свято відбулося на подвір’ї гімназії, де були присутні гімназисти, педагогічний колектив, батьки та гості свята – голова міста Вижниця Чепіль Олексій Георгійович та депутат Вижницької районної ради Сенчук Р.І. Після закінчення урочистостей було проведено перший урок під егідою «Буковина – край, де варто жити!», під час якого учні активно повідомляли, доповнювали та брали участь у дискусіях про наш край – Буковину. Поспілкувавшись з учнями, нам вдалось відзначити що тема першого уроку підібрана вдало та надзвичайно цікава гімназистам.
 Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щиро дякували учні ветеранам педагогічної ниви, які завітали до нас на свято – Терновчук Тетяні Федорівні, Івасюк Наталії Василівні, Бежук Лідії Андріївні та іншим за ті безцінні зерна та паростки, які вони посіяли у серцях своїх учнів.  Адміністрація гімназії привітала усіх, хто в цей День прийшов до гімназії здобувати знання, побажала досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з педагогами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам - ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!
Переглядів: 1260 | Додав: Dimedrol | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: